Promer Energy İnşaat, SPA nedir? Sorusunu cevaplıyor!

Şifalı sular ile yapılan bakım anlamına gelen spa, dünyanın bir çok yerinde resort veya otel kompleksleri ile sosyal tesislerde tercih edilmektedir. Geçmişi Romalılara kadar dayanmaktadır.

Çeşitli teknikler kullanılarak uygulanan masaj ve cilt bakımı çalışmalarının amacı vücudun tuz ve su dengesinin ayarlanması, beden enerji kazandırmaları, yorgunluğu ve ağrıyı almaları ve en önemlisi cilt proteini olan ” elastin”‘in yeniden yapılanmasını sağlamaktır.

Bu amaçla bir spa kompleksinin içerisinde Türk hamamı, buhar odası, masaj havuzları, sauna ve ihtiyaca göre sok duşlar, kar/buz çeşmeleri, thalasso gibi mekanlar ile cilt bakım ve masajlarının yapılacağı masaj odaları bulunmaktadır. Bahsi gecen tüm bu mekanlar ciddi teknik alt yapı donanımı gereken özel imalat kalemlerinden oluşmaktadır.

Promer Energy İnşaat olarak bizler yılların verdiği tecrübeler ve alt yapı teknik bilgisi ile siz değerli müşterilerimize en uygun ekonomik koşullar da dikkate alınarak görsel ve teknik kalitesi tartışılmaz projeler sunmaktayız…

Hayallerinizi gerçekleştirmek için bize ulaşın!

Promer spa tasarımlarıyla projelerinize sıcak dokunuşlar sunar