Promer Energy İnşaat, HAMAM nedir? sorusunu cevaplıyor!

Romalılardan kalma bir gelenek olan hamam, Osmanlı’dan miras kalan ve günümüze artık bir marka olmuş adıyla dünyaca tanınan Türk hamamları aynı zamanda bir kültürün sanatla birleşmesidir.

Geleneksel Türk hamamı mimarisi ve kültürü ile apayrı bir tarzdır ve bu tarz değişik plan tipleri, içlerini renklendiren mermerler, kemerler ve tonozlarını süsleyen bezemeleri ile sanat değeri yüksek mimari yapıtlardır. Günümüzde tekrar gözde mekanlar haline gelen Türk hamamı, resort ve oteller ile sosyal tesislerin vazgeçilmezi olmaktadır.

İşlevsel ve görsel olarak aslına sadık kalarak üretmiş olduğumuz hamam projeleri ile Promer inşaat; tesislerinize mekan, mekanlarınıza renk katmaktan mutluluk duymaktadır. Mermerin suyla dansına aktör olmanın heyecanı ile oluşturduğumuz projelerimiz Osmanlı tarzının modern dünya elemanlarıyla mükemmel buluşmasının eseri olmuşlardır.

Üstün tecrübeli ve eğitimli montaj ekiplerimiz ile kendi projelerimizi uygulamamızın yanı sıra tüm müşterilerimizden gelen projelere de uygulama desteği vermekteyiz. Gerçek ekonomik çözümler en büyük faydayı en az masrafla yaratabilmektir, ve bunun tek yolu sahip olunan tecrübeden geçer.
Promer Energy İnşaat olarak tecrübemizi paylaşmaya hazırız…

Hayallerinizi gerçekleştirmek için bize ulaşın!

Promer hamam tasarımlarıyla projelerinize sıcak dokunuşlar sunar